Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na přetočení videa

Ahoj, natáčel jsem video na Samsung Galaxy S7 normálně vodorovné, ale asi jsem měl mobil nějak nakloněný a video mám přetočené o 90° . Poradíte mi prosím nějakou aplikaci, která video umí přetočit? Hlavně aby se neztratila kvalita. A aby šlo víc videí spojit potom dohromady. Pokud možno česky. Moc děkuji. M

Hm, řeknu to teda jinak.

1) Nemyslím, že bys našel apk, co ti video otočí - na mobilu. Ne každý uživatel to dokáže v pc, natož v tom mobilu.
2) Nenajdeš takovou apk, co by uměla současně i video spojovat.
3) Zapomen na to, že by to bylo v češtině.
4) Úplně se rozluč s tím, že by to nebylo na úkor kvality.

A at to shrnu ... budeš mít nejlíp, když to přetáhneš do pc, tam si to otočíš a pospojuješ a třeba i vrátíš do mobilu tak, aby se to dalo přehrát. Jen se připrav na úskalí - i v tom pc, jak jsem popsal v bodech 1-4. 8-)