Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 150 a 300mbs

Zdravím, dotaz
můj internet download max. 11Mb/s
upload 4 Mb/s

Jaký bude rozdíl při hraní online her ( dota, CSgo), když budu mít v ntb externí wifi usb adapter s přenosovou rychlosí 150 nebo 300 Mb/s. ?

Tvoje připojení do netu bude vždy tak rychlé, jak je rychlý nejpomalejší článek řetězce. Tedy pokud máš přípojku 11/4, tak ani rychlý USB adaptér nepojede rychleji.
Navíc každý wifi prvek v cestě je potenciálním zhoršovačem spojení.

Rozdil nebude zadny, pretoze internet furt budes mat stejny. Internet neni wifi adapter, internet zavisi od tvojho poskytovatela a tvojej zmluvy s nim a mesacnych poplatkov.

(... ked mas teraz problemy a pouzivas wifi, tak skus bud LAN kabel, alebo skus si v routri vypnut 5GHz ak mas 2,4GHz kanaly so stejnym SSID. Lebo cinan zas nieco "vymyslel" ze by jedneho jeblo)

sakra a co bude s čím jak připojeno? adaptérů můžeš mít kolik chceš, třeba i thunderbolt 10Gps, záleží co jak bude propojeno zda přes net či síť.

Ale orákulum napovídá, že v nadpisem má být 15O Mbps a 300 Mbps (ostetně na konci dotazu je to správně), to by mohlo možná odpovídat rychlostem síťových adaptérů 802.11n, první pro jednoantéňák a 300 pro dvojanténák , oboje zapřepokladu 40MHz šírky kanálu. Nemá nic společného se skutečnou linkovou rychlostí připojení, která záleží na vzdálosti a obtížnosti cesty signálu a rušení.

MImochodem a jak jsi připojen k internetu bez toho hypotetického 150 nebo 300 Mb/s nyní?