Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mikrolagy myši při práci na ploše s Rx 560 4gb

Dobrý den, zapojil jsem do PC kartu rx 560 4gb aero a např i při práci na ploše má myš takové "mikrolagy". Monitor je 4k, nastaveno na 60hz. Zapnutí/ vypnutí freesyncu nic nemění. Před instalaci ovladačů této grafické karty jsem ty staré odstranil programem DDU. Když do stejného počítače zapojím gtx 1070 tak se žádné "mikrolagy" nevyskytují a to i přestože jsou tam amd ovladače. Čím by to mohlo byt? Problém s ovladačem nebo je karta na 4k monitor málo výkoná? (na hraní pc neslouží)

Zapnutí/ vypnutí freesyncu nic nemění.

- S kartou NVIDIA FreeSync nefunguje.
- O jaky monitor jde presne (model), jaké pouzivas pripojeni ? (HDMI DP nebo ?)
* Typuji ze jde o Samsung UP28 nebo ACER KG na TN panelu ? V prvé rade, zkus pouzit pripojeni pres "Display Port"