Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje touchpad po aktualizaci W10

Mám notebook (stáří 6 měsíců) s Windows 10, včera se mi aktualizoval a po restartu mi nefunguje touchpad. Dá se s tím něco dělat? Půjčil jsem si myš,abych vůbec mohl napsat tento dotaz, ale musím jí vrátit. Předem děkuji za radu, pokud někdo zná řešení. V nastavení noteboku jsemt o hledal, ale nenašel, pouze nastavení pro myš.

Zkoušel jsem rady z internetu jako stisk F6, nebo fn + F7 nebo fn + F9 a nic.

Jak se to konkrétně dělá? Ještě jsem to nedělal. Mám Asus. Asi hledat někde něco na stránkách Asus? Ale neumím anglicky. Nejraději bych to vrátil zpět, nejaký bod obnovení třeba před týdnem, když to fungovalo, ale to už asi ve W 10 není.