Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freez pc

Dobrý den,
Mam problém s freeznutím počítače při hraní her. Většinou se počítač freezne tak po 20-30 minutách. Ovšem pokud vyndám z pc grafickou kartu tak se počítač nikdy nefreezne. Grafickou kartu jsem posílal reklamovat avšak beznadějně a dle nich je bez "závady" . Četl jsem několik zahraničních for a vyzkoušel mnoho možností avšak bez řešení, až jsem se nedávno dočetl že někdo měl stejný problém jako já akorát se starším typem grafické karty. Následně mu pomohl undervolt grafiky. Má s tímto někdo zkušenosti jestli by to opravdu mohlo pomoct, nebo nějaké jiné řešení? Předem děkuji :?

Nemas tam davat nic na hodnoty, ked to nefunguje tak jak ma tak je to bud nejak blbo zapojene (nezapojene dodatocne napajanie alebo cez nejake nedobre redukcie) alebo nestiha zdroj, apod. Alebo su blbe kontakty na slote alebo sa prehrieva chipset na zakl.doske alebo 150 dalsich moznych pricin.

Ked chces silou mocou podtaktovavat grafiku tak tam proste nastav o nieco nizsie hodnoty aj frekvencii aj napatia. Povedzme o 25% nizsiu frekvenciu a o 5% nizsie napatie. Ale neni to normalny sposob riesenia HW zavady a na 90% to nepomoze.