Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavírený PC

Zdravím, dnes sa my stalo to, že som si chcel pozrieť film. Ale na stránke pri načítavaní vybehla chyba: pri načítavaní sa stala chyba, pre opätovné načítanie kliknite sem
Tak som na to klikol a potom znova chyba, tak som opustil stránku. Ale po asi minúte mi Google začal množiť stránky. Zapol som správcu úloh a Google som vypol. Ale potom my správca úloh ukazoval, že sa nejaký súbor zapol, potom ten istý znova a takto sa začal množiť... Tak som pozrel umiestnenie súboru a dal som súbor odstrániť pomocou programu unlocker. Potom som dal reštartovať PC. Ale pri zapínaní sa ukazuje len šedá obrazovka. Neviete niečo čo s tým?
Ako sa dostať napr. do núdzového režimu alebo tak niečo ? (Pri Windows 8.1)

V některých případech,zejména ve tvém,když jdeš na velmi pochybné stránky a na nich uděláš víc než jedno kliknutí,tak věř,přeinstalace tě nemine. Tam se ti natahá takový balast, že se ho i přes dobře míněné postupy předřečníků nezbavíš.

I neděravý prohlížeč může používat děravé doplňky (Java, Flash), případně uživatel odkliká vše, co se mu nabídne a tím povolí z neděravého prohlížeče přístup do svého počítače, zvlášť když pracuje pod admin účtem a ještě si vypne UAC, aby ho to neobtěžovalo.

Nemusi to byt vir, mozes mat nejak posahany Windows alebo disk alebo premacknutu klavesu alebo neviem co myslis tym google zacal mnozit stranky.
Do nudzaku sa od W8 da dostat mackanim klavesy pre recovery (zavisi od vyrobcu) alebo niekedy F8
(a nabuduce ked nieco mazes tak si aspon zapis presnu cestu a nazov, aby si to sem potom vedel napisat ked potom nenabehne system)