Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD

Dobrý den, nedávno jsem reinstaloval windows z win 10 na win 10 pro, poté jsem měnil chladič u procesoru z boxového na chladič SILENTIUMPC SPARTAN 3 PRO a najednou mi pc občas hází modrou smrt. Nikdy předtím se mi to nestávalo, nevíte tedy, v čem by mohl být problém? Jestli to může mít společného s tou reinstalací, nebo s tou výměnou chladiče? Doufám, že to nebude nic jiného.
Zde přikládám screen z prográmku "BlueScreenView": https://imgur.com/a/iisDL
Předem děkuji za všechny rady a odpovědi.

EDIT: Teď jsem zjistil, že ten "Chngr10.sys" je skinchanger, který používám v cs:go, takže to jdu okamžitě odstranit, ale co znamená ten druhý "soubor"?

Teploty měřím asi každý měsíc a s těmi problém nikdy nebyl. Maximálně na procesoru byly trochu větší, když je venku teplo, ale kvůli tomu jsem právě kupoval nový chladič a momentálně teploty v 99% čase na cpu nepřesahují 38°C. Maximálně jsem ale viděl 49°C, což by ale i tak mělo být v pořádku. (Procesor AMD FX 6300). Max teploty u GPU: 63°C (Gigabyte GTX 1050 Ti), HDD: 28°C, SSD: 38°C, MOBO: u CPU:50°C, jinak okolo 40°C.

Jinak moc díky za radu :) V poslední době jsem slyšel u hodně lidí, že právě ten skinchanger způsobuje BSOD, ale mě se to nikdy nestalo... Takže jsem to pro jistotu odstranil, stejně to není nějak důležitý..