Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlc - info

Dobrý večer
Nainstaloval jsem přehrávač VLC,ale potřeboval bych nastavit velikost okna přehrávače po zapnutí.Děkuji.

Nastav velikost jakou chces, zamackni Ctrl a okno uzavri krizkem. Priste se otevre ve stejne velikosti.
Jde i primo do zastupce nastavit velikost pomoci parametru (nevim ted z hlavy)...

edit: pokud nechces, aby se okno zvetsilo podle velikosti videa, tak jeste musis"odskrtonout" volbu Nastroje -> Nastaveni -> Rozhrani -> Zmenit velikost rozhrani podle velikosti videa...