Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proč chce facebook.com přístup k webgl?

z jakého důvodu chce facebook přístup k webgl (ihnedpo přihlášení)? Má to nějaký význam (jako videa, 3d videa)? Nebo je to nějaký pokus o šmírování přes webgl fingerprint, jak je zvykem s pomocí knihovny {fp/fingerprint}(2)(.min).js ? (což pozor, tuším využívá idnes a spol)

jaj sry, som si nevšimnul že si tazatel, sry, poradna zvyčajne označuje tazatelove príspevky tak že nick má zvýraznený, ale tebe ho nezvýraznilo.... ostatne ja som ti dal radu dobrú.... nepoužívať FB vôbec, a zablokovať ho, pridať aj do filtrov a do firewallu.