Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulek obrázku a jeho propojení s obrázkem

Ahoj, prosím vás měl bych menší dotaz. Když ve Wordu vložím obrázek, k němu vložím titulek a chci, aby se tento titulek "semkl", spojil, připojil k danému obrázku, aby až například nad ním zmáčknu enter, aby to popojelu dolů společně a ne odděleně. Je nějaká možnost propojit vložený obrázek s titulkem obrázku? :) Děkuji!

Nejdřív si oprav Shift a pak se ptej!
Změna předmětu, původně: TITULEK OBRÁZKU A JEHO PROPOJENÍ S OBRÁZKEM (host)

Co to tady všichni vymejšlíte za nesmysly? :-?

Pro tazatele:
1. Postav se kurzorem na řádek s obrázkem
2. Na kartě Domů v oddílu Odstavec klikni vpravo dole na malý symbol "Nastavení odstavce"
3. Přejdi na záložku Tok textu, zatrhni "Svázat s následujícím" a potvrď OK