Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie CD-R

Dobrý deň

Chcel by som sa spýtať mám Verbatim CD-R a chcem sa spýtať chcem tam nahrať pesničky a je to obmedzené na 80min,nedá sa ten čas nejako zmeniť ?

tak ja čo som sa dočítal tak iba CD-R
A formát mp3 na ňom prehrám,lebo nahrávam v tom formáte a ide mp3 na ňom len tam je 25 pesničiek / 130mb tak preto som sem napísal či sa to nedá nejako spraviť lebo mám 700mb disk