Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do třech litrů peněz českých - doporučte

Ave. Sháním pro synátora chytrou mluvicí kost poněkud menší ceny a menšího displeje. Cenu si představuju max 3k (kdyby byl za 2k5, tím lépe), displej max 4.5" (nechce pádlo). Rozumím tomu jak had botám, tak prosím nekamenujte a něco doporučte. Ty značky neznačky v oné ceně mi neříkají vůbec nic... Nemusí to mít nijak super výkon, ani LTE, ale wifi a dostatek výkonu na přehrání videí (HD) by bylo fajn. Jo, a žádné použité zboží. Předem dík za podnětné rady.

Tak jasně, pokud chce majitel jenom telefonovat a občas poslat sms, tak určitě bude stačit i ta nejlevnější verze.
Ale pokud je to pro syna, tak už se předpokládá i jiné využití, takže baterka kolem 2000 maH jako mají ty modely mi přijde zbytečtě nízká.
Ramka 1 GB to už také může být problém a tazatel se zmiňoval o max velikosti 4,5", což jeden z nabídky nesplňuje.
Netvrdím že to jsou špatné telefony a ani já nejsem žádný velký odborník, ale tyhle telefony jsou spíš pro starší generaci, nebo pro jiného nenáročného uživatele.

Ale pokud je to pro syna, tak už se předpokládá i jiné využití

Jaké využití?? Jaké má využití pc s Win 8.1?? Což je vlasně Lumua 925. Záleží co od mobilu chceš. Bylo zmíněno video 1920x1080 přehrávat zaznamenávat (stereo) to umí, kvalita fotek (no comment) co dál??
A hlavně já jsem náročný uživatel! Jo vodotrysk to nemá.

Ad Tak jasně, pokud chce majitel jenom telefonovat a občas poslat sms

Sorry ale moje Lumua 925 toho umí daleko víc než jenom telefonovat a sms! Nekecej tady bludy!

Prosím napiš konkrétní věci co muj mobil neumí???? Jde mě o to, abych konečně vyvrátil mýtus, že Win phone 8.1 je nanic.

Dodám, ad komunikace: telefonovat, sms, skype, messenger, facebook, to umí. Co dál??? Prosím odpověd.

forestek - nekolikrat jsem si vsimnul, ze mu byl smazan komentar, na kterem nebylo nic spatneho. Pritom zvyk vetsiny moderatoru tady driv byl, ze kdyz neco mazli, tak se k tomu i podepsali. Tohle zustalo bez podpisu. Taky jsem si vsiml, ze se tu ten uzivatel nekolikrat dozadoval vysvetleni a jen jste ho odbyli. Dost se mi to nelibilo, ikdyz chapu, ze to je trochu problemovy uzivatel a ze ty jeho komenty obcas na smazani byly, ale nejake plosne mazani nevyzniva pro poradnu moc dobre. Fakt se mi to nelibi. Sorry.

P.S. Az si to prectes, tak to klidne mazni, taky to do tematu nepatri, jen jsem napsal na vysvetlenou. Navrhl bych, vzit to od toho prispevku uzivatele Stehno. ;-)

Je to mozny, vsechny vlakna neprochazim, treba mel nejake vyjevy hodne za hranou, nakonec neceho jsem si taky vsiml, jen mi neprijde spravne plosne mazani. A prokazatelne jsem si toho vsiml dvakrat, kdy dal velmi podobnou odpoved jako ja a bylo mu to smaznuto. Nedokazu posoudit, jestli se zacal pres caru prudit az po te co se zacal citit ublizene nebo uz mel nemistne prispevky predtim.