Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10/Hardware Problém?

Dobrý Deň,mám taký divný problém na ktorý som nemohol nájsť nikde riešienie. Ide o to,že keď zapínám počítač (windows 10) tak Logo windowsu je ako keby úplne divné a nevyzerá ako by malo a následne na monitore naskočí "no signal" a počítač je zapnutý. Musím ho vypnúť na tvrdo a zapnúť znova a potom už to je vpohode. Príkladám aj obrázok ako to cca vyzerá,pretože na internete som nenašiel taký obrázok,tak som sa ho snažil napobniť vo photoshope. Niesom si istý od kedy mi to začalo robiť,skúšal som vybrať batériu z matičnej a dať ju s5,ako niekto hovoril v návode,ale nič nepomohlo.

Komponenty:
Amd Athlon II X3 435
8GB RAM
GT 730

loading...

- Viz OBRAZEK jde bud driver, nebo hw poskozeni, typoval bych zbernice VRAM.
* V nekterych případech muze jit problém s napajením CPU, coz muze také provádět obdobné anomalie, jestli jsi neco nastavoval = obnoveni BIOS na "Default" výchozí nastavení.

- Instaloval jsi nejaké ovladace, nebo jsi to nechal jen tak jak to je ?

- Instalacni médium si stahl, nebo vytvoril jak ?
* Pokud mozno i verzi Windows 10, je jich nekolik, od TH az po Redstone 4.

[TiP] ~ Nebylo by naskodu, podivat se do spravce zařízení, jestli jsou tam nĕjaké vykričníky :!: u HW polozek.
* Pravy klik na WIN -> správce zařízení

DODATEK : :i: Mas-li Windows 7 a jel ti predtim bez problémů tak u něho zustan, v tvém pripade UP na 10 nemusi prinaset zadne vyhody.