Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ochrana pc

ahoj chtěl bych poradit možná se mě budete smát ale jak a čím se chránit v pc a hlavně když už si myslím že nějaký ten vir mám jak a čím se mám bránit poslední dobou se mě dost výrazně zpomalil pc v pc mám avast free.

Myslíš si na virózu? To nevieš s istotou? Však disponuješ s Avast.

Spomalený systém nemusí byť zrovna nachcípaný, ale sprznený užívateľom. Síce silne pochybujem, že dokážeš diferencovať, čo máš spomalené, či OS alebo len browser, resp. pripojenie na net ako také.

Odinštaluj korektne Avast, vyraz ho z OS v Núdzovom režime originál súborom uninstaller.exe zo stránky Avast. Systém bude po reštarte zase ako nový, ako z Tuzexu, ako raketa, ako delo, navyše raketa s pod pultu získaná za ťažké valuty.