Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vybledlé barvy monitoru

Zdarce, poridil jsem si gk nvidia (doted jsem měl jen amd) tak mám takovy problem, ze barvy na monitoru jsou vybledlé. Kdyz se divám do nastaveni (ovladaci panel nVidia) a upraveni nastaveni barevné plochy tak mám digitální oživeni barev na 50%. Pokud posunu posuvnik kamkoliv a zpátky na 50% tak se vše spraví, jakmile ale se hodi obrazovka do usporneho režimu, nebo při spuštění některé hry, tak barvy zase vyblednou a já musím udělat zase tu samou akci abych se ty barvy rozjasnily.

• Na tvém miste bych :
1) Zasel do "spravce zarizeni, tam klikl na "monitor" pravym tlacitkem mysi a zadal "aktualizovat"
[82064-am-jpg]
2) Po aktualizaci, bych navstivil stranku vyrobce nebo pouzil pribalené CD a stahl profil .ICM (ICC) a aplikoval ho.
* Otevrit ho muzes i z prikazového radku [WIN+R] prikazem :

colorcpl

[82065-color-manager-png]
3) Nvidia i monitor nech vse na AUTO

• Tezko odhadnout co vse jsi nastavoval a upravovoval, muzou se jen prebijet nekteré funkce.

spíš jestli není spuštěna hra nebo nějaký program co využívá grafiku (i na pozadí). Tohle tuším dělají hry, kde se nastaví vlastní gamma a při přepínání z / do windows na chvíli problikne obrazovky s podstřelenou gamou a hry s nadstřelenou.