Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání repro v monitoru

Zdravím, po výměně grafické karty (amd za amd - jen přeinstalovány ovladače na grafiku) jsem si všiml při zátěži (např Wolf 2) repro v monitoru píská (jakmile hru ukončím tak pískat přestane). Při připojení sluchátek nic slyšet není (zvuk je čistý). Myslíte že se odporoučí pomalu monitor? Dík J.,

Přeinstaloval jsem celý radeon suite, v tom byl ovladač zvukového zařízení AMD také, nicméně to stále píská (je to takový zvuk jako když je něco přebuzené , ale úroveň zvuku mám na 30 procent...) Nechápu.
Výstup zvuku do monitoru mám píchlý přímo v desce (realtek)...