Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Case do cca 1200 Kč

Zdravím,

chtěl bych si koupit novou case, protože ta co mám má hodně špatný průtok vzduchu (je možné, že je ještě z minulého století).
Jenže nějak se v tom úplně nevyznám. Nepotřebuji tam nic speciálního, žádná světýlka a tak. Potřebuji pouze, aby to dobře chladilo,
vlezlo se tam chlazení SilentiumPC FERA 3 HE1224 a cena do 1200 Kč (přibližněa nejlépe už s nějakými ventilátory).

Mám
1x ssd + 1x hdd (nehodlám zvyšovat)
bez mechaniky
Grafika Asus strix r9 390 8GB GDDR5 (hodně velká)
Základní deska a zdroj formátu ATX

Zatím vybírám mezi Zalman Z1 Neo a Genesis IRID 300

Předem děkuji za každý tip

Tam sviti jen ventilator. Ta skrin ma v baleni dva ventilatory, jeden sviti a jeden ne. Prirozene to montujou nesvitici dozadu, svitici dopredu, muze to vymenit nebo dat pryc. Nakonec hodne levnych skrini ma v baleni jen jeden ventilator, takze ani cenu pripadna vymena oproti jinym nenavysuje.