Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik bych mohl prodat notebook Dell?

chtěl bych se zeptat za kolik bych mohl prodat notebook dell
Procesor: Procesor Intel® Core™ i3-5005U (3M Cache, 2.00 GHz)
Paměť: 8GB (2x4GB) 1600MHz DDR3
Operační systém: Windows 10 Home 64bit - Česky
OS médium: Windows 10 OS Home Recovery 64bit - DVD
Kapacita disku: 1TB 5400RPM SATA Hard Drive
Displej: 15.6 širokoúhlý displej LED s vysokým HD rozlišením (1366 x 768) (Lesklý displej)
Grafická karta: Nvidia GeForce with CUDA with CUDA 920M 2GB DDR3
Webkamera: Integrovaná HD 720p s digitálním mikrofonem
Připojení: 802.11bgn + Bluetooth 4.0, 2.4 GHz, 1x1
Zvuk: Stereoreproduktory s technologií Waves MaxxAudio 4
Baterie a napájení: 4 článková (40W/HR) + 65W AC napájecí adaptér

Vybavení: 1x Síťový konektor (RJ45) 10/100
Vybavení: 1x USB 3.0
Vybavení: 2x USB 2.0
Vybavení: 1x Výstup pro sluchátka/ vstup pro mikrofon
Vybavení: 1x Čtečka paměťových karet
Vybavení: 1x Konektor HDMI 1.4a
3 roky záruka
Změna předmětu, původně: dell (JaFi)

Lepší právě že to hned vypsal, hned vidíme, s jakým brakem (který v podstatě se ani neměl vyrábět, protože je to vlastně nový méně výkonný stroj, než existovaly 3 roky před uvedením) Máme čest.

Nicméně k odhadu:
disk : cena 1000
RAM cena 1000 (spíš méně, protože je to nadrobeno do 4GB moduly)
displej, totální bída, zřejmě TN
procesor i3=bída

tedy tak do 3000

na tom notebooku není nic speciálního, proč by si ho někdo měl koupit. Všechno podprůměrné. Pokud je to Dell latitude, možná někdo ocení za 500 Kč klasickou(?) klávesnici a možná odolnou konstrukci(?) a rozebiratelnost(?)

Další faktory:
stav, ošoupání, stav záruky (obyč a NBD)

jediné, co tam je zbytné, je ten HDD, který po výměně za SSD z toho udělá normálně použitelný počítač. Ta nvidia je tam samozřejmě zbytečná, ale ničemu neškodí.

Cena notebooku je vždy poplatná zejména fyzickému stavu (opotřebení, poškození), ovšem střelit cenu 3 litry, to jsi spadl z maliny, i kdyby to byl nějaký Inspiron.