Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Někdo se mi dostal na skype a posílal odkazy (bot) - co to je?

Zdar borci,

Někdo se mi nějak dostal na Skype či někde získal moje heslo. Skype nepoužívám už asi 4 roky a ani nevím, jaké jsem tam měl heslo.

Během asi 10 minut se všem poslala zpráva, která odkazovala na stránku (viz fotka). Kamarád na odkaz klikl, spustil se nějaký web 18+ a pak se mu prý hrozně začal sekat Chrome, což i po restartu PC nepřestalo.

Nemá někdo tušení, o co by mohlo jít a jak problém vyřešit? Popř. je možné všem poslat zprávu, že jde asi o nějaký druh viru či tak, aby na to neklikali?

Předem děkuji za odpovědi.

ty kráso URL v obrázku a ještě na screenhostu... Ještě jsi mohl obrázek vložit do wordu a zabalit do zipu a nahrát na zasilkovna.cz

tak mě napadá, umí webové služby restrikci loginu jen na vybrané ip např?