BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Tak už nekoukám na nic bo se to seklo a nechce se to pohnout.
Pokud by jsi koukal pozorně, tak by jsi viděl že ho máš vrátit.
Jsem s ním spokojený jede oproti tomu noťasu pecky. Proč vracet?
A jsem tu znova. Koupil jsem huawei-mediapad-t3-10-space-gray-d5123194.htm
No a řeším prohlížeč. Neumí klasicky jak ve Win záložky. Dále jsem si koupil klávesnici, ale zase mi chybí myš. Dá se to nějak vyšpekulovat?
https://www.czc.cz/iget-s10b-pouzdro-s-klavesnici/202989/produkt
Další věc je jak dostat adblock do prohlížeče.