Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté heslo k mailu-nefunkční číslo telefonu

Prosím, zapomněla jsem heslo k e-mailovému účtu na seznam.cz a nemohu se k němu dostat, protože mi chodí kód na telefonní číslo, které už neexistuje. Číslo bylo pracovní, po skončení pracovního poměru, bylo číslo automaticky zrušeno. Než jsem to stačila předělat, tak jsem heslo zapomněla a není cesta, jak se k tomu dostat. Mám v něm dost důležité věci, o které bych nerada přišla. Děkuji za odpověď.

Sama si bohužel nepomůžete. Kdyby se totiž dalo obnovit heslo bez znalosti téměr ničeho, bylo by lehké se dostat kamkoli. Zde bych doporučil kontaktovat podporu Seznamu. Ti by vám mohli pomoct. Samozřejmě pouze za okolností, že znáte dost podrobné informace o emailu (protože ověřit majitele bez hesla a i čísla je dost těžké). Takže jestli budou vůbec ochotni pomoct, budou se ptát na různé otázky ve stylu: od koho přicházely emaily, komu jste posílala emaily, kdy byl email založen a takovéhle. Přiznám se, že u Seznamu jsem email nikdy neobnovoval, ale u jiné společnosti jsem již tu zkušenost měl. Takže předpokládám, že to bude tak nějak podobné.