Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv signal

ahoj,

jsem ve spatne kategorii, ale snad nebude tak zle. mam otazku na tv signal. v televizi jsem to nenasel a tak se ptam. kdyz je do tv prijem signalu pres antenu na strese rodinneho domku, ukazuje nebo mela by informace z tv vysilace obsahovat informaci, ktery vysilac signal poskytuje a mel bych ji v nejakych vlastnostech programu najit?

dekuji moc

Jak už píše výše "dsa", pozor na jednofrekvenční sítě. To, co v době analogového vysílání nebylo možné, je dneska běžné. Třeba Cukrák a Žižkov jedou každý multiplex vždy na stejném kanálu, akorát s jinou polarizací. Možná by to šlo rozlišit podle ID, ale nenašel jsem nějaký dokument, kde by to bylo popsané.