Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem phenom II x4 (4ghz)+gtx 1050 ti(65w) jaky zdroj potrebuji

Dobry den, prave mi vyhorel zdroj od evolveo 550w ( tahal tuhle sestavu cca 4,5 roku). Pocitac ma starej zrout phenom 4ghz pretaktovanej a gtx 1050ti ( low supply cca 65w)a 4 pridavne ventilatory.. Zajimalo by me jestli by mi stacil obyc 400w od seasonicu popr. corsairu nebo jestli to je malo. Dekuji moc za odpoved. (Jsem unaveny, omlouvam se za pripadne chyby nebo spatnou strukturu textu) Jeste jednou diky moc za odpovedi.

Ale nemyslim si, ja ten zdroj rozmontoval hned jak se to stalo a citil jsem spaleninu jen z jedne casti zdroje uvnitr, myslim si ze kdyby to bylo vaznejsi tak by to zdemolovalo min cely zdroj.A kdyz jsem to zkousel dat znovu pod napeti tak to znovu "prasklo" a vyhodilo pojistky.. Doufam ze to s sebou nic nevzalo.. Jaka je +- pravdepodobnost?

Jen tak od oka to nepoznáš. Na značku Evolveo mám alergii, tak to neber osobně. Pravděpodobnost nevím. Možná, v lepším případě zafungovala ochrana, teda pokud ji ten zdroj vůbec má a měl bys sestavu otestovat před koupí jiného, jestli neodešla deska nebo něco jiného.

Co se týče nového, tak Seasonicem určitě neprohloupíš, u Corsairu je kvalita jiná u každé řady a zalman bych asi nebral. Můj favorit jsou zdroje značky "Be quiet!"