Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb Acer - nejde spustit Windows, obnovit, nic... jen se točí tečky

Prosím o radu/pomoc ntb Acer Aspire E15 Start - dva roky v pohodě, teď už nějakou dobu hlásil (14 dní?), že se tam nevejde nová aktualizace Windows. Včera nabídl odinstalování poslední aktualizace - asi se odinstalovala a pak se objevilo, že se restartuje. Klasické hlášky, že probíhá aktualizace xxx se objevovali na černé obrazovce a poté na ní začalo svítit jen zelené logo Aceru a točící se tečky dokola. Když se pomocí tlačítka vypne a zapne, zkusí se opravit a nejde to, nabídne další možnosti a nic nefunguje, ani tovární nastavení, prý je na disku s Windows málo místa. Nefunguje ani obnovení Windows z počítače a jinou jejich zálohu nemáme (flash disk ukraden dceři minulý týden ve škole). Co s tím? Dá se vůbec něco dělat? Na nový nemáme a potřebujeme ho. Děkuji

K té nové instalaci... dá se provést doma? Nemáme k tomu žádný disk, zálohu nic... dá se to udělat i bez toho nebo ne? Nevyznám se v tom, ale tvrdili, nám, že ano i když teď mi to přijde divné. Když půjdu do servisu, jde to na počkání a samo nebo se musí ty Windows znovu zaplatit? Největší problém je to místo v tom PC, celkově mělo C: 28 GB a volných bylo necelých 6 GB s tím, že tam nebylo nic navíc oproti zakoupení ntb a teď to hlásí, že kvůli tomu nejde obnovit do továrního nastavení.

Koukám, že jsem špatně uvedla ten ntb je to Acer ES14.

No,tak to je spíš lepší tablet,než notebook. Ono úložiště 32GB nedovoluje v podstatě nic. Jen aktualizace a případné body obnovení zaberou 2/3 třetiny z toho minidisku.Placení Windows asi ne,ale jak doma nainstalovat na "tohle" nový OS bude problém. Zřejmě servis,ale bohužel to zařízení je prakticky jen na prohlížení internetu,pošty,nebo FB. Výrobce, který takový "skvost" s 32GB úložištěm a Windowsem 10 dokáže uvést na trh je hovado.A ještě za 6k.

Je to tak, je a byl určen jen na prohlížení internetu - s velkou obrazovkou a dobrou obsluhou... celou dobu v pohodě stačil až do té poslední aktualizace (1709). Doma to nepůjde, ani v servisu neví zda s tím něco půjde. Tak jsem jim ho tam zatím ani nenechala, nechci platit za nic.