Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pamet Ram - utahne ji windows xp?

Cau Hej potrebuju poradit mam ted v pc DIMM DDR2 1024MB 800MHZ KIT (2x512 Dual Channel) GoodRam a chcu si poridit dalsi ramku DIMM DDR2 2048MB 800MHZ KIT (2x1024 Dual Channel) GoodRam nevim jestli tudle pamet tedy 3mb utahne windows xp dekuju za odpovedy.
Změna předmětu, původně: Pamet Ram (LaKr) (Kráťa)

A tady zase nikdo neví, zda se do té základní desky vejdou čtyři paměti a bude to s nima fungovat jako dual channel. Takže přečíst manuál k základní desce. Možná lepší volba bude koupit 2x2GB nějaké normální značky, pokud 2GB paměti nestačí. Celé 4GB se ve Windows stejně neuplatní, pokud to je 32bitový OS.

8 giga je príma, ale XP to nevyužije, jak psali kolegové výše.
Takže postačí 3GB, třeba klidně 4GB a DCH ani nemusí vzhledem
k velikosti fungovat, to není na konopné lano.
Zvážil bych možnost koupě RAM přes net kvůli možnosti vrácení do 14 dnů.
Nikde není záruka kompatibility ani u RAM od stejného výrobce.