Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos souborů přes bluetooth mezi mobilem a notebookem

Ahoj, prosím Vás měl bych dotaz ohledně přenosu souborů mezi notebookem a mobilem. Mám notebook HP ProBook 4520s, WIN 7 a mobil Huawei P8 LITE, Android 6 (B594). Dříve všechno fungovalo, ale najednou, z ničeho nic, nejdou soubory posílat ani z notebooku do mobilu, ani z mobilu do noťasu.

Proces vypadá následovně:
- Pokud chci posílat data z mobilu do noťasu, tak mobil můj noťas ani nenajde, ale bluetooth by mělo být normálně zapnuto.
- Pokud chci posílat data z noťasu do mobilu, tak můj noťas mobil vůbec nevyhledá, i když je viditelnej...

Nedokázali byste mi poradit, čím to může být? Krom toho, že je to rozbitý :D Nejdou nějak přeinstalovat ovladače, restart, nebo tak něco? Jednoduše něco, co by pomohlo.

Díky moc, mějte se.

A si si na 100% istý, že BT je aktívne? Často sa zapína WiFi a BT je vypnuté, ďalším stlačením funkčnej klávesy sa zapne BT (teda WiFi + BT). Po nájdení zariadenia tieto treba spárovať. Ak sa spároveli predtým a dal si potvrdenie, aby sa to znova neoverovalo - pripojí, inak sa vyžaduje potvrdenie čísleným kódom.