Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skryté číslo

Zdravím, členovi rodiny již několikrát přišla smska ze skrytého čísla s obtěžujícím textem a já se ptám, jestli jde nějak zjistit právě to skryté číslo bez kontaktování policie? Děkuji za rady.

to je nesmysl, sám mám registrovaný textový identifikátor místo čísla a rozhodně nic takového takhle nefunguje. není možné kliknout na sms odeslanou touto metodou a že by se zobrazilo číslo protože žádná taková vazba neexistuje. takže logické vysvětlení že když klikneš na sms co ti přišla z info a ty klikneš na kontakt a ono ti to ukáže číslo je že máš toto číslo již uložené v kontaktech. na tu sms poslanou touto metodou totiž nelze ani odpovědět, můžeš pouze přijímat zprávy takto odeslané.

Info je registrovaný textový identifikátor, tedy místo čísla ti to přijde se jménem. toto info je používané placenou sms bránou. každopádně držitel tohoto identifikátoru má informace o odeslaných sms takže se dá dohledat kdy a kdo tu sms odeslal. pokud ti to tedy přišlo vícekrát tak to můžeš řešit s operátorem, nebo telekomunikačním úřadem.

je to naprosto normální služba, používá to třeba pro odesílání SMS Microsoft, ten používá ID Verify a nebo Google, ten používá ID Google.