Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android smazani souborů

Dobré odpoledne všem přeji!

Mam trochu neobvykly dotaz, jde smazat souobory v jinem mobilu třebas jak je napojeny na wifi? Kdysi davno to nějak šlo - četl jsem o tom, ale jestli to jde i v dnešní době? Jde mi jen o 3 fotky co si jeden spolupracovník nafotil a nechci aby je měl. Fyzicky se k telefonu nedostanu, jen vím, že ten mamlas furt datluje přes data

Tak jasně muže si to uložit i jinde, jen vím ten kkt pc nema, je jen zavislak na mobilu. Jde o to, že jsme si o pauze v praci dali panaka a on si to vyfotil, ale to je jedno nějak bych to ukecal, ale lepší by bylo jak by ta fotka nebyla.

Neva můžete lock, ja se jen zeptal, jestli to jde.

Pokiaľ by si sa vedel pod akoukoľvek zámienkou dostať k jeho mobilu na 1-2 minúty, mohol by si si z neho "vystreliť".... podľa toho aký má mobil, zistiť kombináciu tlačidiel pre factory reset (každá značka má svoj postup). A o chvíľu tam tie fotky nebudú (ale zároveň ani iné ďalšie, aplikácie, kontakty, heslá a pod.)....
Ty budeš spokojný, že fotky nemá, možno budú spokojní aj iní, ktorých si on odfotil a on bude nespokojný, lebo odrazu bude musieť všetko nastavovať.
8-)