Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome využívá 90% procesoru

Dobrý den , jelikož jsem laik tak prosím o radu vás odborníky. Vždy když zapnu google Chrome tak se mi začne sekat PC , když otevřu správce úloh tak vidím že je chrome spuštěn 10x-15x , jak kdy a jeden z těchto spuštěných chromů využívá 80-95% procesoru a zbytek nic. když tento ve správci úloh zavřu tak se vše zlepší ale pořád mám otevřené ostatní ,ale vidím to pouze ve správci úloh. zkoušel jsem reinstal google chrome a nepomohlo to.

Děkuji za rady a nápady

Je to tak jednoduché: chrome má svůj správce úloh (Shift Esc), takže hned budeš vědět ,kterému tabu (či ext.) patří daný proces. Pokud to bude nějaká stránka s coinminerem, a chceš ji nadále navštěvovat, není nic jednodušího než zakázat načtení knihovny případně zakázat, skripty na té stránce, pokud bys to nedokázel