Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G50-30 nejde zapnout

Ahojte,
mám notebook LENOVO G50-30 a notebook nejde zapnúť.
Svieti iba kontrolka nabíjania a keď stlačím tlačidlo na zapnutie ntb tak kontrolka power na 2 sekundy svieti a svieti aj na displeji pri kamere. Potom sa kontrolky po 2 sekundách vypnú.
Obraz vôbec žiaden.
Môj názor je, že odišla doska.
Čo si myslíte vy? Je doska mŕtva?
Ďakujem za odpovede.
Změna předmětu, původně: Lenovo G50-30 (karel)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Na fóre Lenovo sa pri podobnom probléme píše:
1. Odpojiť nabíjačku/adaptér napájania, vyberte batériu, podržte tlačítko napájania 20 sekúnd
2. Pripojte iba nabíjačku/adaptér, podržte tlačidlo napájania 10 sekúnd
3. Skontrolujte či sa zapne alebo nie

ak nič nepomôže - servisné centrum LENOVO..