Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to "distribuce FSHL"?

Nějak mi omarodil redakční systém (RS2). Když chci přidat komentář, vypíše mi to

Není nainstalovaná distribuce FSHL!!! Nelze zvýraznit kód.

Chyba: Unknown column 'rok' in 'field list'

a žádný se samozřejmě nevloží. Jak tomu mám domluvit? Ono to vůbec nějak zblblo a mohlo by to mít i souvislost, raději jsem to v menu "zneviditelnil"...
http://www.obcasnicek.nazory.cz/rs2/?text=28-podle- ceho-vznikl-nazev-vista-pro-nova-windows

FSHL (fast syntax highlighter) je zvýrazňovač syntaxe, ktorý kladie dôraz najmä na rýchlosť. Na webe môžeš nájsť aj slovenskú dokumentáciu.

RS2 nepoužívam, ale ak si inštaloval nejaké pluginy, tak by som si podrobne prečítal ich návody na inštaláciu, či si náhodou niečo nepreskočil. Ak si pluginy neinštaloval, tak by som si pozrel návod pre inštaláciu RS2.

Alebo môžeš vyhľadať to chybové hlásenie v zdrojovom kóde, zistiť, kde má byť to FSHL umiestnené a nakopírovať ho tam.

Ono to vůbec nějak zblblo a mohlo by to mít i souvislost...

Čo všetko zblblo? Robil si nejaké zmeny alebo to začalo len tak?

Právě že jsem nic neinstaloval, změny nedělal. Příspěvek (článek) se mi vložil 3x, komentáře zmizely komplet... A tohle je stará verze RS2. Dokonce jsem si i někam zaštrachal instalačku. Je to snad 6 let a od té doby je úplně jiná nekompatibilní verze.
Kdybych věděl, co tam nahrát, někde to vyštrachám. Asi mi však nezbude nic jiného, než nainstalovat komplet novou verzi a předělat vzhled. Tomu jsem se však chtěl vyhnout. :-(
Já jsem vyštudoval, že to bude mít něco s texy. Ale co kde jak u toho RS...