Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operátor pro Google

Zdravim. Neznáte někdo prosím, nějakej šikovnej Googlí operátor, kterej by mi na netu pomohl najít soubor určitého typu a zároveň by nějakým způsobem definoval jeho velikost (např: >600MB)? To znamená, existuje něco jako: "filetype:avi + >600MB" ?

Bezva, určitě si to přečtu. Dík. No a nezná někdo ten operátor? Potřeboval bych najít na "českejch stránkácjh" všechny soubory s určitou příponou, jedno s jakym názvem a aby byly větší než 600MB. Existuje něco jako: "filetype:avi AND size>600MB AND lang:cz" ?