Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook šum

Dobrý den,
mám notebook HP 14 s SSD diskem. Vše bylo ok,ale včera zničeho nic začal strašně šumět při poslechu zvuků. Šum je konstantní a zminí jen když zvolím na notebooku hlasitost 0. Šumí i po připojení sluchátek,ale šum nejde do sluchátek,ale neustále vychází jakoby z notebooku. Jde to nějak vyřešit,nebo je nutná reklamarce? Děkuji :)

Je notebooky zapojen v elektrice? Zkus bez/s zdroje. Dokonce je možné, že bzuší/šumí/píšká i zdroj, a nemusí vždy ale třeba při zátěži a nebo naopak, když notebook v zátěži není (podle toho, kolik výkonu jde ze zdroje).

Zkus nastavit napevno frevvenci procesoru (Throttlestop - set multiplier), případně Disable turbo