Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nezapina

Zdravim,
Mam NTB lenovo a stahoval jsem si update na grafickou kartu a v tom jsem ten NTB vypl nedošlo mi to a teď když zapnu ntb jde vidět jen svitiva černá a nic se neděje už asi 20 minut. Nemáte nějaký rady?

Zkusil bych dva az 3 nasilne restarty to se dela tak ze zapnes notebook nechas asi 3sec bezet vypnes diky tomu si zapise ze system selhal a udelej to jeste 2x nebo do te doby dokud ti to nenabidne bud opravu systemu nebo pristup do nouzoveho :) cekam ze me tady lidi asi za to ukrizuji ale tenhle zpusob by mel 100%fungovat...

Dostal jsem se do faze kde mam na vyber 4 veci (Continue - exit and.continue to w8.1)
(Turn off your PC)
(Use a device)
(Troubleshoot - refresh your pc or use advanced tools)
Nevim jak jsem se tam dostal, ale asi mam pouzit troubleshoot ze?

Protoze se zavadecem nevim co a jak to by jsi musel asi z 2 pc a ten hardisk vytahnout z notebooku a pripojit a opravit bud spatnou mbr tabulku nebo ten zmineny zavadec. To uz by ti tady musel poradit nekdo jiny s tim uz ja nemam moc zkusenosti

Pokud si nevis rady videl bych to potom asi na reinstal s tim ze si zalohujes data ten by mohl fungovat bootovani potom nastavis jako prvni to z ceho chces instalovat pokud to bude flash das usb pokud z cd tak zase mechanika po te nesmis zapomenout to potom prehodit a vytahnout flash disk nebo cd at se ti furt nezapina instalace windows soory jestli pisu z chybama ale pisu na telefonu v praci :)

Ano throubleshoot a tam je nouzovy rezim z tama nainstajuj obyc ovladac bud ze stranky vyrobce notebooku nebo z nvidia/amd/intel stranek podle toho co mas za grafiku jinak me jeste napadlo asi jsis rozjebal chipset ovladac grafiky :D proto ti nende se dostat ani se zakladnim ovladacem 640x480 :D