Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modra smrt a PC nejde zapnout

Zdravim, pisu na rychlo. Pred cca 10 minutami jsem hral na PC Player Unknown Battlegrounds, kdyz v tom najednou modra smrt. Chyba: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION po restartu PC nenabiha. Odpojil jsem vse, nechal jen grafiku (pak i integrovanou), vyndal na chvili baterku a stejne nejde. Vetraky na grafice, CPU i chlazeni jedou, klavesnice sviti..., ale nenabiha.
Zajima me, co mohlo odejit nebo se stat, at s tim muzu kdyz tak zitra na reklamaci.
Vice info dopisu, pokud bude potreba.
Predem diky.

To jsem samozrejme vyndal.
Sloty s RAM jsem zkousel taky. Nejprve prvni RAM do prvni a druhe a pak druhou RAM. Bez vysledku.
EDIT: Pokud pomuze, stihl jsem tu modrou smrt vyfotit a vsiml jsem si tam, ze tam je napsano "Co selhalo: win32kbase.sys" pokud neco takoveho je, je to rozpixelovane, tak nevim, jestli mam spravne pismenka.

• Vytahni, odpoj vše od zakladní desky a to i CMOS baterii alespoň na 3 hodiny, hlavně vytahni i RAM.
* Klidne to nech pres noc, pak vse zapoj zpet jen s jednim modulem RAM + CPU, nic vic.

• Jinak určitĕ zkus desku i mimo PC skřín, divil bys ses kolika lidem tak uz najela a napoprvé ;-)