Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JavaFX - Media Player - the best way to filter unsupported files

Dobrý den,

Chci, aby se po výběru audio souborů, pomocí FileChooser, naplnili do pole (které se pak bude postupně přehrávat), pouze podporované soubory.

Proto jsem napsal.

ArrayList<File> list_files = new ArrayList<>();
var file_chooser = new FileChooser();
var selected_files = file_chooser.showOpenMultipleDialog(null);
selected_files.forEach((t) -> {
    try {
        new Media(new File(t.getPath()).toURI().toString());
        list_files.add(new File(t.getAbsolutePath()));
    } catch (MediaException e) {
    }
});

Tohle není přesně můj kód, pouze jsem to chtěl srozumitelně znázornit.

Je, prosím Vás, dobré tímhle způsobem filtrovat soubory, respektive jestli neznáte lepší způsob?

Děkuji.

Sorry, nedostatečně jsem se vyjádřil.

Jak jsem napsal, tohle není přesně můj kód.

V něm file chooseru nastavuji filtr, ale záleží i na kódování souboru.

Např. Máš dva soubory mkv. Jeden má kódování h264, druhý h265.

Starší TV nepodporují h265, pouze přehrají první soubor, ačkoliv oba mají stejný formát.

A právě proto není nastavení filtru 100% řešení.