Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 430 G2 možnost přidání SSD?

Dobrý den,

Vlastním notebook HP ProBook 430 G2 a příjde mi docela pomalý. Při sledování vytížení vidím že nejvíc se potí disk. Rád bych tedy do NTB přidal SSD disk. Ideálni M.2, pro systém a stávající 500GB HDD by zůstal na další data. Ovšem hledám M.2 slot a nemohu jej najít. Na internetu jsem se dočetl, že by tento typ tento slot měl mít. Přidávám fotografii, kd ejde uprostřed vidět volný slot. ovšem pro M.2 ssd mi přijde malý. Nevíte na co ten slot je, a zda do toho notebooku jde opravdu vložit M.2 ssd disk? Děkuji.

Spodek otevřeného NTB.
https://ibb.co/dCko6x

Adam

tam jsem se dozvedel co se do toho davalo, a ze to zere M.2 disky, ale kdyz hledam jaky koupit je jich je kupa, a vetsina ma jine konektory nez v ten co mam notebooku. Chapu li to dobre M.2 je cela trida disku, a ty maji i ruzne konektory. A ten na fotografii ma jen jendo delitko, nez vetsina dalsich ktere maji dve delitka(mozna to nevadi...). Jedine co chci zjistit ktery konkretni disk mi tam sedne at si ho muzu koupit.