Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi driver

Mal som ntb bez windowsu tak som si tam dal win 7 ultimate všetko je v pohode len neviem ako tam nainštalovať wifi driver lebo kabel nemam .Poradili by ste mi prosim ako ho stiahnuť a ako nainštalovať prosim .Mam acer aspire e15 e5-573g-504h .Mam 2 pc takže na 1 stiahnem driver a dam cez usb na 2.Dakujem za pomoc

no tak cez to internetové pripojenie,cez ktoré napr. píšeš sem si stiahni wifi driver pre wifi adaptér,ktorý konkrétne máš v konkrétnom notebooku....alebo popros kamaráta,ktorý má rýchlejšie,výkonnejšie alebo mene obmedzené pripojenie k internetu,na stiahnutie wifi drivera nepotrebuješ nutne kábel.....