Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace starých ovladačů GK.

Zdravím, koupil jsem do PC novou GK (SAPPHIRE PULSE RADEON RX 580 8GB OC).
Nejdříve jsem odinstaloval předešlé ovladače od staré GK, a dal tam novou. Zapl jsem PC a potřeboval zrovna v ten moment něco sjednat, mezitím mi Windows Update hned vyhledal ovladače. Jenže si rád nastavím v programu (Ten Radeon Control Center nebo co to je) od GK FreeSync a podobně, to bohužel Windows Update nanainstaloval, ale hry šly v pohodě. Tak jsem přes správce zařízení odinstaloval ovladače, reset PC, nainstaloval z CD nejnovější a reset PC. No, od té doby mi nejdou hry. Sekají se, některé píšou, že není nainstalovaná GK apod.
Tak mě zajímá, jestli je nějaký program, který odstraní kompletně veškeré ovladače ke GK, aby nějak navzájem nevadily, měl jistotu, že žádný neškodí chodu GK a nainstaloval bych jen ty z CD..díky předem.

Omlouvám se za pozdní odpověď, měl jsem hodně práce.
Nicméně jsem použil to od AMD, vše se odinstalovalo, restartoval jsem PC, nainstaloval z CD a stejně nejde.
Ještě jsem si všiml, že ve Správci zařízení to neukazuje využití GPU, což u minulé GK ukazovalo...jakoby počítač vůbec grafiku při hrách nespouštěl, nebo něco takového..
Screen: https://www.imgup.cz/image/L6oI

EDIT: Jinak mám vše nainstalované z CD od Zák. desky - Chipset, Audio, LAN,...

jaký CD pořád, právě na novou AMD GPU jsou lepší stáhnout aktuální ovladače z https://support.amd.com/en-us/download

jo a obvykle taky používám DDU v nouzovým režimu, který funguje hodně dobře radši i odpojuji internet, aby se mi do toho nesral win update potom a měním třeba AMD za nVidia grafiku či naopak a žádný problém..

vytížení GPU ve správci ti bude ukazovat jen na Win 10 1709 s korektně nainstalovanými ovladači