Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - hlavní stránka

Dobrý den, prosím o pomoc. Při zapnutí notebooku naběhne hlavní stránka, kde je pouze kurzor a víc nic. Nemohu se přihlásit, protože se mi tam tom pole neukáže. Prosím, co s tím, neví někdo, jak pomoci úplnému laikovi? Nejspíš špatně nabíhá operační systém, musím to dát opravit odborníkovi. Budu ráda za každou radu. Děkuji moc. JH

nouzový režim těch tajných windows funguje?
(já vím, f8 ve win10 nefunguje. tam, kde se nedá dostat, se nejdřív musí nastavit, že po restartu mají přejít do nouzáku. ohromně chytré)

v tom nouzovém režimu se zakážou všechny automaticky spouštěné pitomosti a služby cizích výrobců.
a ani za odspywarování a odvirování nic nedáš.