BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Mikrospínač stojí dvacku. Proč hned vyhazovat myš? Jestli nejsi vybavený potřebnými nástroji (šroubováky, odsávačka, letovačka), jistě někdo ve tvém okolí jo. Výměna spínače je banalita.
Tak v okolí nevim kdo by to dělal jinak bych to někomu hodil,odsavačku nemam ,pajku jo takovou starou,kde koupit spinač a je jedno jakej?
Jedno to není, mikrospínače se líší i tvatem a velikostí. Snad si nejdřív najdi nějaký návod a kdyby ses rozhodl to opravit, kup si originál Omron.
Ok diky ,je tady servis na Tv a všechno možný tak se optam tam a nebo to pak vyměním sám,ono s dopravou za ten spinač to bude stát jako připadna oprava v tom servisu nejspiš.