Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB, nejde nainstalovat service pack.

Ahoj. Prosim o radu skrz notebook, ktery jsem preinstalovat(cisty w7). Po instalaci klasicky chipset ovladace, zvuk, grafika atd. Následně jsem stáhl SP1 update ktery se mi ale hned přeruší a napíše že je vyzadovan restart PC. Po restartu to same a porad dokola. Zkousel jsem teda bez toho spustit Minecraft a crashnul ovladač grafiky. Po restartovani opet naskocil, nevi nekdo kde muze byt chyba a jestli to ma spojitost, nebo co s tim? Diky moc

celý postup je špatně.
stáhne se instalačka w7 už s sp1. (do toho žádné jednotlivé nekompatibilní záplaty)
ten se updatuje na "rollupdate sp2".
jen masochisti spoléhají na aktualizace. normální člověk je nastaví na manuálně a instaluje jen měsíční security hotfixy.

jednoduché, samozřejmé, a furt to lidi dělají blbě.