Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkčné kombinácie kláves

Zdravím,

mám nový notebook, teda nie úplne nový, je repasovaný, práve mi prišiel. Hned som zistila, že mi nefungujú kombinácie kláves - Shift plus dalšie klávesy, to znamená, že nepíše veľké písemná ani horné znaky na klávese. S Caps Lockom veľké písmená fungujú. Takisto nefungujú základné klávesové skratky ako Ctrl C atd.
Viem, že to musí byť len vec nejakého nastavenia, ale neviem na to prísť, tak prosím o pomoc.
jo, a je tam Windows 7.
dakujeeem

No, tady problém může být skutečně kdekoli, od zašlých spojů( vinou zateklého chlastu, opotřebení) klávesnice, přes nějaký program, který to rozhašeuje, nebo blbý layout. OS instaloval kdo.

takže pro začátek, zkusit jiný OS. Jsou to opravdu jen Kombinace Modifikátor + klávesa nebo dokonce ani ta klávesa samotná?

Ani ta rada zkusit jinou externí klávesnici není vyloženě blbá.

PS: klávesnice v většině případů(kromě "herních"/speciálních) je dělaná, že nemůže registrovat víc než několik stisklých kláves najednou (kvůli úspoře drátů), ale samozřejmě právě Na Modifikátorové klávesy se myslí, aby se do tohoto limitu nepočítaly