Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash - Read only

Zdravím, mám problém s flashkou... Kupodivu je to už druhá u které se mi to stalo, tato je ale nová. Z ničeho nic na ni nejde zapisovat a má zapnutou ochranu proti zápisu. Neví někdo jak to opravit? Zkoušel jsem to přes diskpart, ten sice na odstranění read only napíše že je to úspěšně odstraněno, ale na následný clean napíše chybu že je přístup odepřen. Opravdu netuším jak jinak ochranu zrušit. Díky.

Je to dosť bežná vec, že televízory, fotoaparáty ... si Flash disk pred prvým použitím preformátuju na svoj formát.

Použite aplikáciu "MiniTool Partition Wizard".
1. Odstráňte všetky oddiely
2. Naformatujte Flash disk na formát FAT32
3. Ak bude potrebovať, tak potom preformatujte na NTFS.