Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ikony na hlavním panelu

Dobrý den.
Prosím o radu - přestaly se mi zobrazovat určené ikony vpravo na liště.
Zobrazuje se jich pouze šest, a stále pouze jen ty samé, i když mám v nastavení "zobrazit všechny"
Šipka pro zobrazení skrytých ikon chybí.
Nepomůže ani když je označím jednotlivě.
Díky za čas...
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

- Jestli mas Windows 10, tak lkinki pravym tlacitkem na listu -> nastaveni -> lista 'zobrazeni'

Nastavení - Přizpůsobení - Hlavní panel - Oznamovací oblast -->> Vybrat, které ikony se budou zobrazovat na hlavním panelu

- Tak nastavis, "CO, KOLIK, JAK" chces co na liste videt, jestli to ma byt schované [i](s tou sipkou)
, nebo vesechny na liste etc etc
Ilustracni obrazek, je mi lito, nemam OS v CZ :[/i]

[81966-toto-jpg]

Ilustracni obrazek zvoleni pozadovanych ikon:

[81965-lista-png]

Hezký den,
zkusil jste zapnout možnost Vždycky zobrazovat všechny ikony v oznamovací oblasti v dialogu "Vybrat, které ikony se budou zobrazovat na hlavním panelu" ? Pokud tuto možnost zapnete, pak na výběru, uvedeného pod ním, nezáleží a budou se zobrazovat všechny aktivní ikony.