Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externy hdd fat 32

Dobry den surne zhanam externy hdd 1tb s formatom fat 32 a nemožem žiaden zohnať všetko iba ntfs a vela externych hdd dokonca ani neuvadza aky tip formatu hdd podporuje ja potrebujem iba fat 32 neviete o niakom externom hdd aspon 1tb ktory podporuje fat 32

C:\>format /?
Zformátuje disk pro používání v systému Windows.

FORMAT svazek [/FS:systém_souborů] [/V:jmenovka] [/Q] [/A:velikost] [/C] [/X] [/P:průchodů] [/S:stav]

svazek Určuje písmeno jednotky (následované dvojtečkou), přípojný bod nebo název svazku.
/FS:systém_souborů Určuje typ systému souborů (FAT, FAT32, NTFS nebo UDF).