Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem T-mobile předplacená karta s kreditem ???

Na jednom z mobilů jsem u virtuálního operátora a chtěl bych přejít k T-mobilu. U virtuálních operátorů totiž nefungují m-platby jako u T-mobilu. Takže v podstatě ten kredit nemáte jak a za co utratit. V podstatě to mám jen kvůli internetu, telefonuju opravdu jen výjimečně.

Má T-mobile něco jako předplacenou kartu, kde si nabiju kredit a mám za to volání i internet?
Našel jsem nějakou twist kartu za 300Kč na měsíc, máte to někdo? Zajímá mě, zda mi ten nevyčerpaný kredit zůstává?
Díky

vtip je v tom, že to podle těch podmínek nefunguje. balíček měl být automaticky obnovovaný. Mělo by se to hned po vyčerpání automaticky strhnout z kreditu a začít zase běžet, ale mě to jen napsalo, že jsem vyčerpala data a jsem offline a mám si V ONLINE FORMULÁŘI znovu zapnout !! tak jsem tam volala a operátor mi řekl, že se mám připojit jinak a zapnout si to. Kdybych se mohla připojit jinak, tak se nebudu připojovat takhle! Musel mi to zapnout v jejich systému sám.

Na ty m-platby pozor, pokud jsi to nahodou za tu dobu nevyresil nebo pro pripadne dalsi tazatele!

Pokud chcete m-platby pouzivat na Google Play, tak to nefunguje, respektive oficialne ano, ale Google lidi, kteri to pouzivaji zablokuje a tvrdi jim, ze jedinna cesta, jak ziskat aplikaci z Google Play je Google Wallet.

m-platby tak jsou pro vyuzivani na Google naprosto k nicemu.

Urcite, bud rad, ze to jde. Ja nakupoval pravidelne a Google mi m-platby zablokoval. Ptal jsem se u T-Mobilu a jasne rekli, ze oni nic neblokuji a ze me pozadavky k nim vubec nedosli. Tak jsem vyrukoval na Google a priznali, ze to blokli oni, proc nevysvetlili a odmitaji dalsi komunikaci na toto tema a odblokovat to teda nechteji. Kdyz mozna paradoxne podivas do Google, tak tech pripadu najdes hodne a vsichni se co jsem cetl vyznacovali podobne jako ja tim, ze nakupovali pravidelne.

Takze odpoved viz muj podpis.

m-platby jsou platby prostrednictvim mobilu? Pokud jo, tak to mi funguje bez problemu u predplatneho google disku, jednou za mesic se mi nauctuje 60 korun, ktere pak platim v mobilnim vyuctovani. Ale to je jediny, co tim platim, nevim, jak to je u nejakeho castejsiho pouzivani.

Jo, mas T-Mobile nebo jinyho operatora? Asi jinyho, pac u T-Mobile se to jmenuje m-platba, takze bys asi vedela. Co jsem cetl na netu, tak to byl hodne T-Mobile, ja nakonec mam taky a potom nejaky americky operatori, ted nevim, jestli Verizon, tam si taky lidi stezovali na to samy co se deje u me. (Stve me to, ale s Googlem neni rec, uz jsem je kontaktoval dvakrat a pokazdy zacali klickovat a nic se nezmenilo.)