Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prázdný papír z tiskárny

Dobrý den,jde o LASEROVOU tiskárnu Samsung SL-C 460W .
Tikárna má origo tonery,zkoušel jsem i nové instalace,různé windousy a stejně tiskne jak mandl....prázdné stránky.
Žádné chybové hlášení.....Netiskne ani pokud zadám černobíle...
Nesetkal se s tím někdo???

V tom případě nehledej chybu na PC, ale pouze v té multifunkci. V tonerech bych také chybu nehledal (to by vynechávala jen jedna barva). Zkus vyjmout a znovu vložit fotoválec (mohl by mít špatný kontakt) a případně i přenosový pás (transfer belt).