Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Mesenger, Facebook

Chcem sa opýtať, matka si samovoľne nainštalovala na svoj tablet facebook a Mesenger a teraz jej neustále chodia ponuky na priateľstvo od neznámych ľudí. Za deň aj 1000 ponúk. Vymazal som Mesenger a odinštaloval facebook ale facebook posiela správy neustále. Dá sa to nejako vypnúť?

Mama by chcela FB a Messnger používať ale z nejakej neznámej príčiny jej messenger vždy komplet zapratá internú pamäť v mobilnom telefóne. Pred inštaláciou Messengeru mala internú pamäť voľnú 4,5 Gb z 8 GB ale po inštalácií Mesengeru je interná pamäť na 100% zaplnená.