Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdálenost monitoru vs uhlopříčka?

Zdravím zajímalo by mě jak je to se vzdáleností u Pc monitorů všude jsem narazil jenom na vzdálenost Tv,ale u monitorů nikde nic.Jako na 50 cm + - ca běžná vzdálenost co je třeba a sekaj se QHD/UHD 32 uhlopříčky i vejš což už jsou malý klasický Tv.Zkoušel někdo co je třeba na těch 50cm za ještě akceptovatelnou uhlopříčku a co už je krapek moc?

Zkoušet znamená vzít 32 a vrátit pak když mě do 14 dnů nesedne,pak čekat měsíc na vrácení prachů a vzít pak 27 .V obchodě sem se byl podívat 27 monitor a 32 tv protože monitor tu nikde nemaj a stejně poznáš kulový na tu chvilku v blbým úhlu v obchodě kde maj dema.Ono vědecky u Tv to sedne do puntíku ty vzdálenosti vs kde sedíš.....

Nesmysl, Alza, CZC ti dají lovesky hodně rychle zpátky co se týče 14 denního okoštovani, sice já neco vracel a šlo to snad měsic, ale pošta byla zalagovaná v listopadu, takže to vrátily do 3 dnu po tom vrácené zboží obdrželi, měsíc bys čekal možná u reklamace něčeho co používáš 2 roky třeba a chtěl money tam už se můžou docela cukat.